En İyi Umre Turları

15 Ekim 2019
Genel

Umre, Müslümanların hac dönemi dışında yaptıkları ibadet ve seyahattir. Küçük hac olarak da adlandırılan umrenin iki farzı vardır. Bunlardan birisi ihram ikincisi de tavaftır. Vacipleri ise sa’y ve tıraştır. Bunlar yanında hacdan farkı, belli bir zamanla sınırlı olmaması, Arafat ve Müzdelife vakfesinin olmaması, kurban kesmenin olmaması ve şeytan taşlama görevlerinin bulunmamasıdır. Arife günü ve bayram günleri umre yapmak uygun değildir. Bunun dışında yılın her günü umre yapılabilir ve Mirzade Turizm olarak bizler uzun zamandır en iyi umre turları düzenliyor, umreye gidip gelmek isteyen misafirlerimizin yatımcısı oluyoruz. Çok geniş bir alternatif sunuyor, herkese uygun bir umre turunu mutlaka seçeneklerimiz arasında bulunduruyoruz.

En İyi Umre Turlarının İçerikleri

Mirzade Turizm olarak en iyi umre turlarıhac dönemi dışında hemen her zaman sizin tercihinize açıktır. Dilerseniz tatillerdeki ilerseniz çalışma sezonlarındaki turlarımızdan birisini seçebilirsiniz. Bütün umre turlarımız paketler halinde sunulmakta, paketlerimiz 8 gün ila 20 gün arasında değişen süreler ihtiva etmektedir. Turlarımızın her birinin gidiş dönüş tarihleri önceden programlı olmakta, hangi noktalar arasında uçuş olacağı netlik kazanmış bulunmakta, 5 yıldızlı otellerde konaklama imkânı sunulmakta, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Tatil süresinin bir kısmı Mekke’de, bir kısmı Medine’de geçmekte bu sayede misafirlerimiz her iki bölgede de ibadet alanlarını, gezilecek yerleri görme fırsatı elde etmektedir.

En İyi Umre Turlarında Fiyatları Etkileyen Faktörler

En iyi umre turlarıher bütçeye uygun seçenekler barındırmakta, farklı fiyatlandırmalar ve içerikler sayesinde herkes kendine en uygun tutumuzu seçebilmektedir. Umre tur fiyatlarımız konaklayacağınız otelin Kâbe’ye uzaklığına göre, konaklayacağınız otelin Mescid-i Nebeviyeuzaklığına göre, konaklayacağınız otellerin yıldız sayısına göre, otellerde geçirdiğiniz gece sayısına göre, hangi havayolu ile seyahat edeceğinize göre, gezilerde ve şehirlerarası ulaşımda kullanılacak otobüslerin modellerine, kalitesine göre değişiklik gösterir. Firmamızda bütün paketlerimiz en kaliteli standartlarda hazırlanmakta, en iyi hizmetler en uygun fiyat avantajlarıyla size sunulmaktadır. Amacımız hem ibadetinizi hem seyahatinizi en rahat biçimde yapmanızdır ve bunun için gereken bütün rehberlik hizmetini sunuyoruz.

En İyi Umre Turları

İbadet Edilecek Yerler

  • Kabe
  • Mescid-i Haram
  • Arafat
  • Sevr Dağı ve Sevr Mağarası
  • Müzdelife
  • Mina Dağı
  • Hudeybiye
  • Cidde

Bizimle İletişime Geçmek İçin Lütfen Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70