Kudüs Bağlantılı Umre Turu

15 Ekim 2019
Genel

Kudüs, dini anlamda büyük öneme sahip ve tarihi açıdan da oldukça kıymetli bir şehir. Yapacağınız Kudüs ziyaretiyle hem manevi olarak görevinizi yerine getirmiş olacaksınız hem de bu koca tarihe tanıklık etmiş olacaksınız. Umre ise hac mevsimi dışında Kabe’yi ziyaret etmemizdir. Kudüs bağlantılı umre turu sayesinde önce Kudüs’ü görecek ve sonra ise umre görevini yerine getireceksiniz. Bu ziyaretleri gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken nokta ise iyi bir firma ile çalışmak olacak. Sizin güvenliğinizi koruyacak ve kaliteli tur hizmeti sunarak bu ziyaretlerden memnun kalmanızı sağlayacak iyi bir tur şirketiyle anlaşmalısınız. Aksi takdirde eksik hizmet alarak ziyaretinizi ve görevinizi tamamlayamayabilirsiniz.

Uzun Tur Programı

Kudüs bağlantılı umre, uzun bir tur programıdır. Sizlerin bu ziyareti ve görevi layıkıyla yerine getirebilmesi için gezip görülecek ve ziyaret edilecek yerleri rahatlıkla görmeniz adına kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çocukların, gençlerin, yetişkinlerin ve yaşlıların güvenliğini ön planda tutuyoruz ve sizlerin güvenliğini tehlikeye atmadan, özenle ve dikkatle tur hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti kaliteli bir şekilde sizlere sunabilmek için profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ziyaret Edilecek Yerler

  • Kudüs
  • Mekke
  • Medine

Kudüs, Mekke ve Medine üzerinde bulunan dini ve tarihi önem taşıyan yerler sırasıyla ziyaret edilecek. Mescid-i Aksa ile başladığımız bu ziyaretimizi Ravza-i Mutahhara’yı ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Sizlere kaliteli ve güvenilir tur hizmeti verebilmek için uçak biletlerini, vergileri, konaklamayı, sabah ve akşam yemeğini firma olarak karşılıyoruz. Profesyonel tur ekibimizle ziyaret edilecek yerlerin bilgilendirilmesi, yapılması gereken görevlerin ve ibadetlerin tanımını sizlere veriyoruz. Bizim size özen gösterdiğimiz gibi sizlerin de özen göstermesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Belirtilen havalimanına vaktinde ve eksiksiz olarak gelmeniz, tur grubuna bağlı kalmanız ve sorun çıkartmamanız, kullandığınız ilaçları yanınızda bulundurmanız, yanınızda dolar bulundurmanız sizlerden ricamızdır. Tur esnasında aksiliklerin ve aksamaların yaşanmasını asla istemeyiz. Biz, sizlere eksiksiz ve kusursuz Kudüs bağlantılı umre sunmak için emek ediyoruz. Sizler de ekibimizi güvenle tercih edebilir ve bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kudüs Bağlantılı Umre Turu

Kudüs Bağlantılı Umre Turu İçin Lütfen Turlar Kategorisine Gidin..GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70