Kudüs Turları

15 Ekim 2019
Genel

Kudüs, dünyanın en eski kentlerinden biri olmakla beraber barış şehri olarak adlandırılmaktadır. Kent, tarihi boyunca dini açıdan büyük öneme sahip birçok yapıya ev sahipliği yaptı. Barış şehri olarak adlandırılmasına rağmen taşıdığı önemden dolayı bazı savaşlar yaşandı. Ama bu savaşlar, şehrin değerinden bir şey alamadı. Kudüs, bugüne kadar sayısız insana kapılarını açtı. Bu güzel kent, binlerce yıllık anıyı, tarihi ve değeri ziyaretçilerine sunuyor. Dar sokaklara sahip olan tarihi kent; Müslüman, Yahudi, Hristiyan ve Yahudi mahalleleri olmak üzere dört ana bölümden oluşuyor. Kudüs turları sayesinde bizim için, tarihimiz için, dinimiz için büyük öneme sahip bu kenti ziyaret edebilir ve bu tarihe tanık olabilirsiniz.

Güvenilir Tur Hizmeti

Tarihe tanıklık etmek için ülke dışına çıkmak ve bilmediğiniz yeni yerler görmek istiyorsanız öncelikle güvenilir bir tur şirketiyle anlaşmanız gerekmektedir. Kaliteli ve güvenilir tur şirketi sayesinde gitmek istediğiniz yerlere rahatlıkla gidecek, görecek ve yaşayacaksınız. Sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyecek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, sorun yaşadığınız zaman anında çözüm üretebilecek, size kaliteli ve doğru bilgi aktarabilecek tur şirketiyle anlaşmanız sizin için daha güvenli olacaktır. Firmamız, Kudüs turları düzenleyerek size bu kaliteli hizmeti özenle ve dikkatle sunmaktadır. Profesyonel tur ekibimizle, sizlerin güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kudüs ve Ziyaret Edilmesi Gereken Yerler

  • Mescid-i Aksa
  • Kubbet-üs Sahra
  • Tapınak Tepesi
  • Kutsal Kabir Kilisesi
  • Yad Vashem
  • Zeytin Dağı
  • Müzeler

Eksiksiz ve kusursuz Kudüs turları düzenleyerek dinimiz için, tarihimiz için en önemli yerleri ziyaret etmenize yardımcı oluyoruz. Planlar ve programlarla hareket ediyoruz. Uçağın kalktığı andan itibaren tüm sorumluluğu üstleniyoruz ve sizlerin güvenliğini sağlayarak huzur ortamında bu ziyaretin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz. Yılın belirli zamanlarında düzenlenen tur paketlerimizde konaklama, yeme ve içme, gezip görülecek yerler firmamıza aittir. Firmamızla iletişime geçerek bu tur paketlerimizden yararlanabilir ve tarihe tanıklık edebilirsiniz. Uzun yıllar bu sektörde sizlere tur hizmeti vermekteyiz. Değerli halkımız tarafından güvenle tercih edilmekteyiz. Bu güveni sarsmadan, birlikte Kudüs’ü görmeye devam edeceğiz.

Kudüs Turları

Kudüs Turları İçin Lütfen Turlar Kategorisi Gidin…GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70