Umre Turları 2020

15 Ekim 2019
Genel

Umre dini inançlarımız doğrultusunda maddi imkânlarımız el verirse yapmamız gereken bir dini ibadettir. Bu ibadetin yerine getirilebilmesi için yurtdışına bir seyahat yapılması gereklidir. Bu seyahat işlemi ve varılan yerdeki konaklama işlemi farklı dillere sahip kişiler ile gerçekleştirileceği için tek başınıza yapmanız çok olası bir durum değildir. Bu yüzden bu hizmetlerin bizler adına ayarlanması ve hazırlanması konusunda yardımcı olabilecek kaliteli hizmet veren kurumlara ihtiyaç duymaktayız. Mirzade Turizm olarak bizler sizlerin umre seyahatleriniz için kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Umre turları 2020 konusunda hizmet alabileceğiniz en iyi kurulardan birisiyiz. Gönül rahatlığı bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Umre Turu İçin Yapılması Gereken İşlemler

Mirzade Turizm olarak bizler sizlere ulaşım olanaklarınız, konaklama imkânlarınız, yeme içme işlemleriniz ve ibadetinizi gerçekleştirmek için rehberlik hizmetlerimizi sağlamaktayız. Ancak yapılan seyahat yurtdışı bir seyahat işlemi olduğu için resmi evraklarla hazırlık işlemleri bulunmaktadır. İşte bu hazırlık işlemi için gerekli evraklar;

  • En az 1 yıl geçerlilik süresi bulunan pasaport
  • Arka zemini beyaz olan 2 adet yakın tarihte çekilmiş vesikalık fotoğraf
  • Fotoğrafların arka zeminleri üzerine ad, soyad ve TC numarasının yazılma işlemleri
  • Nüfus kayıt örneğinin çıkarılması
  • Taahhütname ve Muvafakatname belgelerinin noter huzurunda hazırlanması ile elde edilen evraklar

Yukarıda sayılan evrakların hazırlanması ardından Mirzade Turizm iletişim adreslerimizden bizler ile irtibata geçerek umre turları2020konusunda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Diğer işlemleri bizler profesyonel ekip arkadaşlarımız ve bağlantılarımız ile hazır hale getirmekteyiz.

Umre Turu Hizmetlerimiz

Seyahat için tüm işlemlerin yapılmasının ardından umre günü belirlemekte ve uygun şartlar oluştuktan sonra seyahate çıkmaktayız. Ulaşımlarımız uçaklar ile sağlamaktayız. Çünkü ibadet için gideceğimiz konum denizaşırı bir ülke olmasından dolayı kara yolu ve deniz yolu kullanımı çok uzun ve meşakkatli sürecektir. Ulaşım sonrası konaklama yerlerinizi temin etmekte ve sizleri yerleştirdikten sonra umre ibadetinizi rehberimiz eşliğinde yapmaktayız.

Eğer sizlerde yakın bir süreç içerisinde umre turları 2020 ile umre ibadetinizi yerine getirmek istiyor ve bu konuda kaliteli, uygun fiyatlı bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Mirzade Turizm iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Umre Turları 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70