Umre Turları

15 Ekim 2019
Genel

Umre, hac günleri dışında Kâbe ve diğer kutsal yerlerin ziyaret edilmesidir. Müslümanların Mekke, Medine ve civarındaki kutsal topraklara hac dönemi dışında yaptıkları dini seyahatlere umre adı verilir. Bu yüzden umreye gitmek için uygun zaman, hac dönemi dışındaki bütün günlerdir. Umreye giden kişilerin kıyafetinden orada yapmaları gerekenlere kadar birçok dini detay vardır ve umreye giden kişiler bunlara riayet ederek ibadetlerini yerine getirirler. İhrama girmek ve tavaf yapmak gibi umrenin farzları dışında sa’y yapmak ile tıraş olmak da vacipleri vardır. İhram, sadece erkekler için farzdır. Hac, her yıl ülkelere ayrılan kontenjanlar dahilinde olduğu için kutsal toprakları görmek isteyenler için umre, bir diğer seçenektir. Mirzade Turizm olarak bizler uzun zamandır umre turları düzenliyor, uzman rehberlerimiz eşliğinde misafirlerimizin umre seyahatlerini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıcalıklı Umre Tur Paketleri

Mirzade Turizm olarak umre turları kapsamında çok geniş bir alternatif sunuyoruz. Farklı gün ve gece kalış süreleri ihtiva eden, yılın farklı zamanlarında, farklı otel konseptlerinde turlar ile kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen bütün misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlıyor, seyahatlerini güvenli biçimde yapmalarını sağlıyoruz. Turlarımızın yılın her gününe yayılmış olması sayesinde kendi müsait zamanınızı umre için değerlendirebilirsiniz. 8 gün ila 14 gün arasında değişen tur seçeneklerimiz sayesinde müsait olduğunuz zaman göre planlama yapabilirsiniz. Dilerseniz yaz tatilinde dilerseniz sömestr tatilinde, ramazanda ya da diğer günlerdeki turlarımıza kayıt olabilirsiniz.

Umre Turları Fiyatları

Firma olarak umre turları hizmetlerimizi paketler halinde sunuyoruz. Paketlerimiz ulaşımdan aktarmaya, konaklamadan yemek ihtiyacının karşılanmasına kadar her detayı içeriyor. Farklı lükslükte otellerimizle birlikte umre paketlerimizin ücreti de değişiyor. Firmamız uzun yıllardır sektörün içinde olduğu için umre seyahatlerini profesyonelce yapıyor. Başvurunuzdan itibaren her detayı sizlerle paylaşıyoruz. Yapılması gereken resmi işlemlerde yardımcı oluyor, rehberliğimizi daha buradayken başlatıyoruz. Seyahatlerinizin en güvenli ve en konforlu şekilde geçmesi adına, umrenin hassasiyetlerinden taviz vermeden, en güzel konaklama alanlarını ayarlıyor, yeme içme düzenlerini planlıyoruz. Geniş hizmetimiz yanında ekonomik seçeneklerimizle öne çıkıyor, her bütçeye uygun umre turları sunuyoruz.

Umre Turları

Umre Turlar İçin Lütfen Turlar Kategorisine Gidin..GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70