Umre Turlarımız

15 Ekim 2019
Genel

Umre ibadeti Müslümanlar olarak bizlerin Kâbe’ yi ziyaret etmesi ve dinimizde yer alan görevlerini yerine getirmesi ile gerçekleştirilen bir ibadettir. Bu ibadet türü arife ve kurban bayramını içeren günler içerisinde yapılır ise hac ibadeti olmaktadır. Hac ibadeti maddi imkânları elverenler için farz bir ibadettir. Umre ibadeti ise mezheplere göre farklılıklar göstermektedir. Bazı mezhepler için sünnet iken bazıları için farz sayılmaktadır. Ancak yapılacak olan umre ibadeti ülke dışında bir konumda, Suudi Arabistan’da olduğu için tek başınıza bu ibadeti gerçekleştirmek çok zor olacaktır. Mirzade Turizm olarak bizler çok uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize dini inanç turizmleri konusunda hizmetler sağlamaktayız. Sağladığımız bu dini inanç turizmleri içerisinde umre turları da yer almaktadır. Umre turlarımız farklı rotasyonlara ve gün sayılarına göre değişik seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Bu turlardan birisi de Kudüslü umre turları seçeneğimizdir. Umre ibadeti için gideceğimiz noktalar yanında birde Kudüs ziyaretinin ek olarak gerçekleştirildiği turlardır.

Kudüslü Umre Turları Hizmetlerimiz

Normalde gerçekleştirecek olduğumuz umre ibadeti noktaları yanında kutsal kent Kudüs’te yer alan 3 farklı dini ibadet noktasını da gezerek yapmış olduğumuz dini inanç turizmi çeşidimizdir. Bu ibadet noktaları peygamber efendimizin(sav)söylemiş olduğu; ‘’İbadet için şu üç mescitten başkasına ziyaret edilmez.’’ sözleri ile anlattığı Mescid-i Haram, Mescid-Nebevi, Mescid-Aksa’dır. Mirzade Turizm olarak bizler Kudüslü umre turları içerisinde sizlere Kudüs’te yer alan bu üç önemli noktayı da ziyarete götürmekteyiz.

Kudüslü Umre Turları Fiyatlarımız

Mirzade Turizm olarak bizler sizlere farlı gün sayılarında ve farklı rotasyonlara sahip umre tur seçeneklerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Kudüslü umre turlarımız ile ek olarak Kutsal kenti görmenize de olanak sağlamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde kaliteli konaklama tesisleri, kaliteli yemek öğünleri, profesyonel tur rehberi, ibadet yapılacak konumlar arası taşımacılık ve pasaport işlemlerinin ayarlanması gibi konularda kaliteli hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili kişiler eşliğinde yapmaktayız. Eğer sizlerde Kudüslü umre turları ile ibadetinizi yapmak için kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı ve uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız Mirzade Turizm olarak bizler sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Umre Turlarımız

Umre Tur Fiyatlarımız

  • 2019 Umre Tur Fiyatları
  • 2020 Umre Tur Fiyatları
  • 2021 Umre Tur Fiyatları
  • 2022 Umre Tur Fiyatları
  • 2023 Umre Tur Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70