umre-ziyaret-yerleri

Umre Ziyaret Yerleri

15 Ekim 2019
Genel

Umre ziyaret yerleri arasında görülmesi gereken, görülmeden geçilmeyecek öyle güzel ve kıymetli yerler var ki… Firmamız düzenlemiş olduğu umre programlarıyla sizlere bu görevi layıkıyla yapmanızı sağlıyor. Umre, Müslümanların Kâbe’yi hac mevsimi dışında ziyaret etmesine verilen isimdir. Kâbe, hem dinen bu güzelliğe ortak olmak hem de yaşayan tarihe şahit olmak için her yıl milyonlarca ziyaretçisini ağırlamaktadır.

Umre Ziyaret Yerleri Arasında Neler Var

Umre ziyaret yerleri arasında yerini alan önemli ve değerli yerlerimizi,düzenlediğimiz programlarla gezip görmenizi, ibadetinizi yapmanızı sağlıyoruz. Programımızda bulunan yerlerimizin listesini sizlere verelim.

  • Kâbe ( canlı izle )
  • Mescid-i Haram
  • Arafat
  • Sevr Dağı ve Sevr Mağarası
  • Müzdelife
  • Mina Dağı
  • Hudeybiye
  • Cidde

Gün içerisinde bu yerlerin seyahatini gerçekleştirerek gün sonunda belirlediğimiz otellerde konaklama imkanı sunuyoruz. İslam’ın ilk olarak ortaya çıktığı ve buradan yayılmaya başladığı bu iki güzel toprak yani Mekke ve Medine, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi kabul ederek birliğin bütünlüğün, inancın ne kadar güçlü olduğu bize anlatıyor. Bu eşsiz güzellikleri ziyaret etmek, görmek ve bu değere ortak olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel firmalarla yola çıkmalısınız. Firmamız, size bu konuda en iyi yol gösterici olarak hizmet vermektedir.

Profesyonel Firma İle En İyi Umre Ziyareti

Umre ziyaret yerlerini gezmek, gezilen yerler hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgi edinmek, oranın değerlerine ortak olmak istiyorsanız öncelikle profesyonel hizmet veren bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz firma sayesinde ziyaretinizi gerçekleştirirken herhangi bir sorunun yaşanması durumunda zorlanmayacak ve sorunun çözümünü kolaylıkla bulabileceksiniz. Seyahat esnasında yol ve konaklama sorunu çekmemek istiyorsanız tercih ettiğiniz firmanın şartlarını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Firmamız çok uzun yıllar sizlere umre ziyaret hizmeti vermiştir. Geçen yılların kazandırdığı tecrübeler, profesyonel ekibimizin bilgi ve birikimi sayesinde bu görevi layıkıyla gerçekleştireceksiniz. Yol, konaklama, konaklama yerlerinde sabah ve öğle yemeği, ziyaret edilecek yerler ve ibadetler hakkında tüm sorumluluğu biz üstleniyoruz. Sizlerin bu anın tadını çıkarması ve hiçbir sorun yaşamaması için özenle, dikkatle ve profesyonellikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Umre tur fiyatlarımız için lütfen turlar kategorisine gidin… GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70