Yurtiçi Turları

15 Ekim 2019
Genel

Ülkemiz turizm açısından büyük bir kaynağa ev sahipliği yapmaktadır. Geçmişten günümüze kadar yaşamış olduğumuz topraklarda birçok uygarlık yaşamış, atalarımızdan bizlere kala tarihi eserler, yapılar, dini inanç merkezleri gibi birçok mekân hala ayaktadır. Doğal zenginlikleri sayesinde birçok doğa turizmi hizmetleri de mevcuttur. Bizler Mirzade Turizm olarak sizlere yurtiçi turları düzenlemekte ve ülkemizde yer alan tarihi, doğal, kültürel zenginlikleri kendi gözlerinizle görme imkânı sağlamaktayız. Uzun süredir bu sektörde hizmet vermemizin bizlere sağlamış olduğu tecrübe ve avantajlar ile sizlere daha kaliteli, güvenilir ve doğru hizmetler sunmaktayız.

Yurtiçi Tur Çeşitlerimiz

 Mirzade Turizm olarak ülkemizin bütün zenginliklerini sizlere doğru ve kaliteli bir şekilde göstermek için Karadeniz turları, yaz turizm turları, dini inanç merkezi turları, İstanbul turları, Ege turları, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu kültürel turları gibi birçok farklı tur hizmetini sizlere sağlamaktayız. Yurtiçi turları hizmetlerimiz farklı sürelerde ve konaklama imkânları ile sizlere sağlanmaktadır. Size süre olarak ve fiyat olarak uygun olan tur çeşidini seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Yurtiçi Tur Hizmetlerimiz

Mirzade Turizm olarak sizlere sağladığımız tur hizmetlimizde seyahatlerinizi gerçekleştirdiğiniz araçlarınız son model olup, konforlu ve kaliteli araçlardır. Seyahatleriniz rahat ve güzel bir şekilde geçecektir. Araçlarımızda tur hizmeti alan yolcularımıza özel olarak araç koltuk sigortası yapmakta ve olası bir olumsuzluk durumunda sizleri güvence altına almaktayız. Seyahatlerimize esnasında araç ikramlarımız, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz aktivitelerimiz mevcuttur. Gideceğiniz tur türüne bağlı olarak bulunan bazı durak illerde konaklama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz tesisler 1.sınıf kalitede hizmetler veren temiz, profesyonel, kaliteli ve modern kurumlardır.

Turlarımızı gerçekleştirirken gezilecek yerlerin, mekânların krokisini çıkarmakta ve tur başlangıcı öncesi sizlere dağıtarak sizlerin de nereleri gezeceği konusunda ön bilgilendirme almanızı sağlamaktayız. Tur fiyatlarımıza yemeklerimizde dâhildir. Tur esnasında profesyonel tur tanıtım rehberimiz, profesyonel fotoğrafçımız mevcuttur. Sizlerin bu güzel anılarınızı ölümsüzleştirmektedir.

Eğer sizlerde ülkemiz içerisinde yurtiçi turları düzenleyen bir kurumdan hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mirzade Turizm iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Yurtiçi Turları

Yurtiçi Turları Kategorisine Gidin..GİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
0212 613 00 70